zavřít

Rage 2 se připomíná sprostým trailerem plným pankáčů a explozí

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Pokračování Rage se oproti druhé růžové postapokalypse letošního jara (dívám se na tebe, Far Cry New Dawn) nebere vůbec vážně. Čerstvý trailer připomínající jeho vydání je plný nadávek, oblečení z osmdesátek, absurdních mechanických obleků, krve a zvratků. Ulítlá střílečka si zkrátka nebere servítky skoro s ničím a jejímu světu vládne šílenství.

Trailer na Rage 2 vás má navnadit na blížící se 14. květen, což je přesně ten termín, kdy shodou okolností vychází. Na rozdíl od spousty jiných jarních her nejde o exkluzivitu pro Epic Games Store, do růžové postapokalypsy se na počítači můžete vrhnout na Steamu nebo, pokud jste odvážní, přes Bethesda.net. Po zkušenostech z Falloutu 76 tenhle launcher nemůžu zrovna doporučit.

Po všech těch seriózních Falloutech a Mad Maxech se zkrátka můžete konečně trochu vydovádět. Dohled id Software se na hře podle všeho podepsal, protože i skrz video na vás dýchne trochu té atmosféry stříleček ze staré školy. Avalanche zase stojí za sérií Just Cause i za zmíněným Mad Maxem, které zaručují spoustu sandboxu a ještě víc bláznivosti. Už v úterý na to v Rage 2 společně můžete konečně vlítnout.

Tagy: pokračování akční FPS postapokalyptická střílečka postapokalypsa Bethesda

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.