zavřít

První video z Operation Flashpoint 2

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Codemasters renderem navnaďují na svou verzi pokračování české legendy a odtajňují příběhovou zápletku.

Je to trošku neférový souboj. Zatímco ArmA 2 již všichni posuzují ze skutečných in-game screenshotů, tak Codemasters na Games Convention prezentují svůj, interním týmem vyvíjený titul Operation Flashpoint 2, pouze formou renderovaného teaser videa a z něj vytípaných momentek pro nastínění autentických vojáků a bojové techniky. Jak nejspíš víte, tato hra bude mít se slavným prvním dílem původem z Čech společný "jen" název, akčně/simulační žánr a vojenské téma.


Operation Flashpoint 2 teaser video - stažitelná verze (45 MB, 1280x720)

Z dnešní tiskové zprávy vyšlo najevo, že Codemasters dali Operation Flashpoint 2 podtitul Dragon Rising. Co se také dosud nevědělo, je dějiště a příběhová zápletka, jež brand manager Andrew Wafer takto: "Vlastnictví obrovského, na naftu bohatého ostrova nacházejícího se kus od východního pobřeží Ruska a severně od Japonska se stane předmětem sporu mezi Ruskem a Čínou. Ta v úvodu hry začne ofenzivní útok a hráči se tak ocitnou v situaci, která se brzy rozhoří do konfliktu jako nikdy dříve."


Pořád platí, že Operation Flashpoint 2 přijde na trh v roce 2008 pro PC a hlavní konzolové platformy.
zdroj: PR
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.