zavřít

Přehledný úvod do Guild Wars 2 pro nováčky

Windows

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Hráči, kteří už mají v Guild Wars 2 odmlácenou menší genocidu se možná tomuto videu zasmějí, ale je to skvělý nápad, jak jednoduše představit klíčové prvky hry někomu, kdo o koupi ještě uvažuje. A takových může být mnoho, protože jestli bude mít dvojka stejnou trvanlivost jako první díl, mnoho lidí se přidá v průběhu života téhle specifické MMORPG.

Takže se vám smysluplně představí zápletka, rasy, povolání a základní specifika světa, jako jsou náhodné události. Samozřejmě je to lehce zákeřné, protože si hned hráč začne malovat, koho by hrál a než se naděje, už je ručka v rukávě a hra na disku. Recenze už zatím buší na dveře, takže nerozhodnutí budou mít další možnost posoudit, zda je tohle MMORPG ušité právě pro ně.

Tagy: fantasy RPG mmo

Zdroje: Arena.net

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.