zavřít

Představení čtyř map z Battlefield 3: Aftermath

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

V rámci pořadu PWNED se uskutečnil rozhovor s Niklasem Fegraeusem, který představil čtyři mapy, co vyjdou v rámci DLC Battlefield 3: Aftermath. Samotný slovní popis jednotlivých map není vysloveně objevný a možná je až moc povšechný, ale vynahrazují to nové záběry. Hodně je vidět kuše, ale v příliš krátkých prostřizích na to, abychom posoudili její roli v rámci hratelnosti.

Mnohem užitečnější mi přišly na záběry akce v rámci map. Musím říct, že mě celkový koncept a podoba potěšily, protože masivní destrukce zástavby vytváří poměrně unikátní feeling a hlavně nutnost trochu jiné strategie, protože náhle musíte uvažovat v jiných intencích.

Celkově na mě ruiny působí jako sympatická inovace, která hráče donutí myslet trochu jinak, jinak analyzovat proud dané hry a bude vyžadovat přizpůsobení zástavbě, která má najednou jinou strukturu. Doufám, že co nejvíce se bude využívat i převýšení ze sutin apod. Prostě, nemyslet jen v rámci jedné úrovně ulic a balkónů.

Tagy: multiplayer dlc FPS válečná

Zdroje: Evil Avatar

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.