zavřít

Poslechněte si český dabing Epic Mickey 2

Windows Wii PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Přiznejme si narovinu, o Epic Mickey se spousta lidí včetně Lukáše zajímala jen proto, že šlo o hru Warrena Spectora. U dvojky už je to ale jiné a zájem o ni generuje nejenom autorství zmíněného vývojáře, ale i multiplatformovost, muzikálové prvky a přeci jenom pozitivní vzpomínky na první hru. Hráči v ČR mají přitom ještě jeden významný motiv - pod názvem Epic Mickey 2: Dvojitý zásah vyjde hra u nás a na Slovensku nejenom s titulky, ale i českým dabingem, jehož úroveň si můžete ověřit v níže uvedené CZ verzi intra.

Šíleného doktora zpívá Petr Wajsar, vypravěče dabuje Libor Terš a Osvalda naklábosil Jan J. Nedvěd. Samozřejmě se z této ukázky nedá posuzovat, jaký bude dabing v celé hře, ale říkám si, že když už je zvládnutý i muzikálový zpěv a je zvládnutý vážně dobře, tak by to se zbytkem konverzací ve hře mohlo dopadnout přinejhorším slušně.

Jde samozřejmě i o to, jak dopadne hra samotná, protože hrát pokažený titul jen kvůli tomu, že má český dabing i na konzolích (paradoxně krom Wii verze), by už zavánělo masochismem. A masochista, to přeci nikdo z nás není. Takže, pokud vás oslovuje tématika a Warren Spector je pro vás bůh, bůžek, nebo aspoň nadpřirozená bytost, tak se těšte na druhou půlku listopadu, kdy u nás Disney Epic Mickey 2: Dvojitý zásah vychází.

Tagy: akční lokalizace

Zdroje: Comgad

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.