NfS: Most Wanted vypadá v novém videu jako Burnout
zdroj: tisková zpráva

NfS: Most Wanted vypadá v novém videu jako Burnout

12. 10. 2012 16:15 | Video | autor: Adam Homola |

Taky byste chtěli nový Burnout jako já? Teď už nemusíme zofuat, protože připravované Need for Speed: Most Wanted od Criterion Games s každým dalším videem vypadá víc a víc jako nový Burnout. A s tímhle aktuálním tuplem. Takže zapomeňte na Burnout, teď tu máme Need for Speed. Nový trailer nám představí hlavně multiplayer a rovnou začíná dost odvážným tvrzením. Nové NFS má být “nejvíce sociálně propojenou hrou téhle generace.” Možná odvážné, ale možná také pravda.

zdroj: Archiv

Tvůrci se chvástají tím, že multiplayer Need for Speed: Most Waned bude stavět především na třech pilířích - nonstop soupeření, obří variabilita a hromada odměn. Online soupeření vám bude hra automaticky servírovat skrze tzv. speed listy. Každý speed list bude obsahovat pět unikátních událostí, ve kterých si budete moct poměřovat síly s kamarády.

Novinkou pro multiplayer NFS mají být výzvy. Malé úkoly, které vyzývají ke spolupráci a kooperativní jízdě, ale i ty budou o soupeření a získání co nejvyššího skóre. Půjde o co nejtěsnějí minutí cizího auta, co nejdelší drifty, schopnost zaparkovat na malém prostoru. Soupeřit budete také o nejvyšší rychlost v omezeném časovém úseku, nebo o největší skok.

Jak je dobrým zvykem v Burnoutech, budete si moct trošku vypomoct tím, že soupeře jednoduše sejmete. Naperete to do něj v plné rychlosti a když se podaří úhel, bude ze hry venku a vám se hned bude lépe dýchat. Stejnou možnost mají i soupeři, takže se musíte mít na pozoru. Za úspěšné plnění cílů vám bude hra do klína házet tuny odměň a bonusů, jak je dnes zvykem snad všude.

Pěknou vychytávkou je i možnost upravovat auta přímo za jízdy. Nebudete tak muset zastavovat v nějaké garáži a tam koukat dlouhé minuty na nudná menu, ukazatele odpérování a ladit úhel spojleru. Ne. Štelovat auto budete přímo během akce a bude na vás, jestli si budete chtít vybudovat rychlé žihadlo, nebo odolný tank, se kterým budete bourat jednoho nepřítele za druhým.

Nevím jak vám, ale mně tohle prostě zní (a vypadá) jako nový Burnout. A z toho nejde nemít radost. Need for Speed: Most Wanted se dostaví na pulty obchodů už 31. října a to pro všechny možné platformy.

Nejnovější články