zavřít

Nádherný remake The Legend of Zelda: Link’s Awakening vyjde v září

Switch

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Nově oznámené pokračování The Legend of Zelda: Breath of the Wild dostaneme až za bůhvíkolik let, ale o novou Zeldu letos nepřijdeme. Dříve oznámená The Legend of Zelda: Link’s Awakening se na letošní E3 předvedla ve velkém stylu a dozvěděli jsme se i datum vydání – na ostrov Koholint se podíváme už letos v září, exkluzivně na Switchi.

The Legend of Zelda: Link’s Awakening nebude jen obyčejný remake s nádherně roztomilou grafikou. Vývojáři do hry přidávají i editor dungeonů, které si pak můžete sami proběhnout a vyzkoušet, jak moc jste schopní pokořit vlastnoručně připravené nástrahy.

Link’s Awakening vypadá po vizuální stránce jako nějaký vzdálený příbuzný Animal Crossing, ale pořád si drží styl Zeldy, jak dokládá nejen nový trailer, ale i řada obrázků. A vedle traileru se můžete níže podívat i na půl hodiny dlouhé záběry z hraní, ze kterých si uděláte o hře docela dobrou představu.

Původní Link’s Awakening vyšel v roce 1993 na Game Boy, zatímco remake vyjde na Switch už 20. září.

 

Tagy: remake dobrodružná Zelda Link

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.