zavřít

MoH: Warfighter se připomíná multiplayerovým trailerem

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Můžu mít výhrady k (předpokládanému) opakujícímu se stylu a ději kampaně, ale jsou věci, které Medal of Honor: Warfighter upřít nemohu. Systém šesti povolání v multiplayeru vypadá poměrně slibně a široké spektrum speciálních jednotek z celého světa je bezesporu jasné plus. Navíc, jak ukazuje i toto video, hra vypadá opravdu skvěle.

Oceňuji i, že vyskakující zprávy o tom, koho jste dostali a kolik za to máte bodů nemají podobu křičících palcových titulků přes půl stránky a neruší takcelkový grafický styl a hlavně nevyrušují od hraní. Myslím, že i kdyby byla kampaň sebeklišovější, multiplayer má solidní šanci uspět, právě i díky tomu, že jde i poněkud jinou cestou, než kupříkladu Battlefield 3. Dodejme tedy jen, že hra vychází 23. řijna na X360, PS3 a PC.

Tagy: online multiplayer FPS válečná

Zdroje: VG247

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.