zavřít

LongPlay – Uncharted: The Lost Legacy #2

PlayStation 4 PS4 Pro

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po týdnu (viz první video) zase usednou Adam s Alešem k PlayStationu 4, aby pokračovali v hraní skvělé akční hry Uncharted: The Lost Legacy. Naposledy jsme se s Chloe a Nadine rozloučili ve chvíli, kdy první jmenovaná prováděla jogínské prostocviky v nebezpečné výšce, ovšem s krásným výhledem. Tedy, z hlediska postupu hrou ve chvíli, kdy objevily trojici chrámů, jejichž prozkoumání je má zavést k nalezení Ganéšova klu. Představil se i hlavní záporák Asav a karty ve hře jsou tak rozdány. Před dnešním LongPlayem tak ve vzduchu visí několik otázek.

Ve kterém chrámu leží klíčová stopa? Dokážou hrdinky nalézt společnou řeč? Ovládne Adam svou posedlost dokonalým stealthem a nebo se někdy spokojí s tím, že pár nepřátel po prozrazení postřílí? A protože oba hrají Uncharted: The Lost Legacy poprvé, zaseknou se beznadějně na první logické hádance? Vrátí pak své odznáčky člena fanklubu Indiana Jonese?

Komunikovat s námi v průběhu vysílání můžete přes chat u videa na Youtube

Tagy: akční adventura gamesplay 3rd person third person

Zdroje: Vlastní

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.