zdroj: Vlastní

LongPlay Mount & Blade II: Bannerlord #9: Mistr světa amoleta

12. 6. 2020 14:00 | Video | autor: Redakce Games.cz |

Vaškova a Alešova výbojná výprava se pomalu chýlí ke svému konci. Minimálně tedy její první sezóna, u níž si naši stratégové vytyčili, že ji ukončí desátou epizodou. Dnes ale máme na programu teprve díl s pořadovým číslem 9, takže se toho už spoustu stalo, ale ještě hodně stát může.

V minulém díle se totiž pánové konečně dočkali svého prvního středověkého města a mohou se nyní konečně zvát pány a ne kmány. Tolik k dobrým zprávám. K těm špatným patří třeba ta, že jsou Aleš s Vaškem opět ve válce. S Impériem, jak taky jinak. Skončí jejich první série LongPlaye Mount & Blade II: Bannerlord trapnou porážkou, legendárním vítězstvím, anebo nějakým nudným příměřím?

To brzy zjistíme. Výplody dvou brilantních taktických myslí z naší redakce můžete sledovat živě dnes na YouTube, Twitchi a Mixeru, začínáme v 15:00.

 GamesPlay hrajeme na počítačích LYNX Grunex Super UltraGamer+ 2019.

Gamesplay_poutáky_ahoj
LongPlay Mount & Blade II: Bannerlord #1: První krůčky nájezdníka
Co je v životě nejlepší? Rozdrtit své nepřátele, hnát je před sebou a slyšet nářek jejich žen. A to všechno ze svého obýváku, pracovny, nebo kde vlastně máte počítač. Mount & Blade II: Bannerlord je tady, i když jen v early accessu, a my jsme se rozhodli splnit slib, že si dáme hned první pátek po vydání pořádný LongPlay.
Gamesplay_poutáky_ahoj
LongPlay Mount & Blade II: Bannerlord #2: Říše musí padnout
Kopyta duní, luky zpívají a šípy se s odporným čvachtáním zabodávají do lidských bulev. Taková je symfonie Mount & Blade II: Bannerlord, kterou dnes po týdnu opět rozehrají generálové Vašek a Aleš. Jsou mazaní, jsou nemilosrdní a nechybí jim kuráž. Brzo se celá Calradie bude třást před jménem Sasasasal!
Gamesplay_poutáky_ahoj
LongPlay Mount & Blade II: Bannerlord #3: Jiří jízdním lučistníkem
Vašek s Alešem v minulém díle LongPlaye za cenu občasného načítání rozdrtili všechny nepřátele, kteří se opovážili postavit do cesty jejich ořům. Stepní chanát musí zvítězit nad dekadentní civilizací Severního císařství a boj pokračuje i dnes! Jen tedy tentokrát bohužel bez jednoho ze dvou statečných.
Gamesplay_poutáky_ahoj
LongPlay Mount & Blade II: Bannerlord #4: Bažíme po říši
Po minulé úspěšné výpravě do arény, kde dělal Vaškovi společnost Jirka, se dnes k Bannerlordu opět vrací starý dobrý mentor Aleš. Je to potřeba, protože khergitský nájezdník Sasasasal se stále ještě nedokázal stát významným velmožem a zatím se jen courá po kraji a zdrhá před většími armádami. Změní se to dnes?
Gamesplay_poutáky_ahoj
LongPlay Mount & Blade II: Bannerlord #5: Ničitelé civilizace
Chcete trochu pátečního relaxu se svou oblíbenou dobyvačně-obchodní hrou? Vašek s Alešem se dnes pustí do pátého videa z Mount & Blade II: Bannerlord, jehož hlavním hrdinou je khuzaitský válečník přáteli přezdívaný Sasanka. Protože je ale svátek a panují nám tak trochu jiné podmínky, natáčet začneme v 19:30, takže si nás pusťte třeba k večeři nebo místo zpráv.
Gamesplay_poutáky_ahoj
LongPlay Mount & Blade II: Bannerlord #6: Hradní pán, kastelán
Je to tu! Přísahali jsme věrnost chánovi a zpečetili tak svůj osud s budoucností Khuzaitů. Dosáhli jsme druhé úrovně klanu. Takže teď už nás čeká jen úspěch, prosperita a moc! Tedy, nejprve musíme (doslova) nasbírat nějaký vliv, abychom se vlichotili do přízně větším politickým hráčům, ale pak už nic nestojí mezi námi a nějakým zánovním hradem, kam si přivedeme armádu i manželku, ideálně dceru chána. Tedy kromě jedné války s císařstvím, ale koho by rozhodil vleklý konflikt?
Gamesplay_poutáky_ahoj
LongPlay Mount & Blade II: Bannerlord #7: Válka na dvou frontách
Ani jsme nečekali, že se to doopravdy stane, ale stalo se to. Sasanka se z lupiče, zbojníka, plundrovače a všeobecně nuzného grázlíka vypracoval až na hradního pána! Jen si teď Aleš s Vaškem musí svoje země ubránit, protože Impérium nespí. A baží po krvi synů stepi.
Gamesplay_poutáky_ahoj
LongPlay Mount & Blade II: Bannerlord #8: Bitva za bitvou
Osmá epizoda je tady

Nejnovější články