zavřít

LongPlay – Beyond Good & Evil #3

Windows PlayStation 2 GameCube Xbox

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nový týden přináší nové osudy Jade, Double-H, Secunda a Pey'jeje v boji proti Apha Section a DomZ. Vlastně to nejsou úplně nové osudy, protože Beyond Good & Evil vyšla před mnoha a mnoha roky, ale spousta z vás hru nikdy nehrála, a pokud ano, tak už dávno. Co je staré, je rázem nové. I pro Vaška s Adamem, kteří pokračují v rozehrané partii. Posledně skončili kdesi v továrně. Dostanou se z ní v tomto vysílání ven?

Pokud chlapci úspěšně zvládnou focení a boss fight, čeká je vycházka po světě Hillys, kde musí začít sbírat perly. Proč, to už se od nich dozvíte z videa.

Komunikovat s námi v průběhu vysílání můžete přes chat u videa na Youtube

Tagy: akční adventura gamesplay

Zdroje: vlastní

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.