zavřít

Guild Wars 2 plane předvolební kampaní

Windows

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Arena.net připravili další sympatickou událost pro Guild Wars 2. Lion’s Arch potřebuje nového šéfa a o tom, kdo to bude, rozhodne pro fantasy ne až tak vídaný způsob – volby. Utkají se v nich dvě osobnosti. Válečná hrdinka Ellen Kiel a vlivný charrský obchodník Evon Gnashblade. Hráči budou moci své zvolené kandidáty podporovat pomocí speciálních volebních tokenů.

Volby začínají 23. července a v rámci události se představí i nová aréna Southsun Survival, kde budete bojovat jen se základní výbavou. Dalším PvP bonusem bude Aspect Arena, kde zase budete využívat různých elementů. Nu a hlavní budou PvE testy, kdy podporovatelé jednotlivých kandidátů budou čelit zkouškám a posilovat tak vliv svého koně.

...

A v čem se vlastně budou oba kandidáti lišit? Tedy kromě rasy? Gnashblade slibuje snížení cen Black Lion klíčů na dobu čtyř týdnů, sponzoring výzkumu z Fractals of the Mist nasměřuje na Fall of Abaddon a pořádání zápasů v Southsun Survival a Crab Toss. Ellen Kiel na měsíc sníží ceny za transport mezi waypointy, výzkum zaměří na Thaumanova Reactor a taktéž slibuje chléb a hry.

O tom, že je jeden za osmnáct, a druhý bez dvou za dvacet, vás přesvědčí i velmi názorné předvolební klipy. Více se o události dozvíte z oficiálních stránkách.

...

Tagy: fantasy RPG mmo

Zdroje: Arena.net

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.