zavřít

GreedFall vychází za tři dny, takže už tu máme launch trailer

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Nové RPG od Spiders šíří zajímavou auru. Spousta lidí z dosavadních videí, obrázků a informací nabyla dojmu, že půjde o něco víc než jen další slibně vypadající RPG, které nakonec dopadne velice průměrně jako všechny dosavadní hry studia. Už brzy se dozvíme, zda je GreedFall jiný.

Jednou z nejlákavějších věcí na GreedFallu je fantasy verze 17. století, která na vás dýchá z krásných kostýmů, architektury, politiky, zbraní a dalších prvků. Pozadu nezůstává ani fakt, že jste ambasador pocházející z relativně moderní společnosti, který je poslán mezi domorodce ovládající magii.

Přidejte si k tomu možnost šermovat, střílet i čarovat, bohaté RPG prvky, tuny dialogů se zásadními volbami, větvený příběh s několika konci, společníky a románky s nimi a nemůžete se zkrátka ubránit pocitu, že tentokrát by to mohlo vyjít.

Doufejme, že tentokrát nebudou lítat pětky, ale aspoň sedmičky. GreedFall vychází 10. září na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One.

Tagy: akční fantasy RPG E3 2018

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.