zavřít

GamesPlay - Super Mario Party aneb Vánoční taškařice

Switch

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vánoce jsou tady, a tak jsme se rozhodli uzavřít letošní rok nějakým nestandardním a uvolněným GamesPlayem. Po několika návrzích padla volba na společenskou taškařici Super Mario Party, kterou jde hrát na jednom Switchi ve čtyřech lidech. Dali jsme tak dohromady Joy-Cony, trochu odvahy a ve čtyřech lidech se pustíme do rozjuchané a zábavné párty hry od Nintenda.

Super Mario Party toho nabízí překvapivě hodně a sami ještě nevíme, kolik toho vlastně stihneme odehrát. Variabilita desítek miniher je poměrně pestrá a stejně tak jsou zábavné i různé větší hry které ty menší spojují do jednoho z celků. No, nechte se překvapit. Někteří z nás budou na hru taky koukat poprvé.

Nevíme, jestli budeme při hraní vůbec stíhat sledovat chat a číst dotazy. Každopádně se na YouTube ptejte se na cokoliv herního, co vás jenom napadne. A když budeme mít mezi minihrami čas, rádi vaše dotazy zodpovíme.

Tagy: party Mario super mario

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.