zavřít

GamesPlay – hrajeme Super Mario Maker 2

Switch

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Existují hry, které vás nechají tvořit hry. Super Mario Maker 2 je jednou z nich. Jde o ultimátní nástroj, ve kterém vytvoříte libovolnou placatou úroveň pro Maria. Ale jak si ukážeme v dnešním GamesPlayi, nemusíte být od narození nadaní, abyste dokázali udělat poměrně zábavnou úroveň. Zároveň nemusíte být tvořiví vůbec, jelikož ve hře je tolik hotového obsahu, že ji prostě můžete brát jako dalšího skvělého singleplayerového Maria.

Nintendo si pro druhý díl připravilo obsáhlou příběhovou kampaň s mnoha a mnoha zábavnými prvky, komunita zase stihla za krátkou dobu vychrlit stovky úctyhodných úrovní, takže by vás neměl odrazovat případný fakt, že neradi trávíte čas vymýšlením levelů. Hry je tu totiž víc než dost i bez toho. Víc už ale ve videu s Patrikem a Adamem.

Tagy: Mario super mario maker tvorba

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.