zavřít

GamesPlay – hrajeme postapokalyptické RPG Elex

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Elex sice z úvodních trailerů vypadal všelijak, ale nad nejnovějším projektem tvůrců legendární série Gothic nejde jen tak mávnout rukou. Je potřeba si posvítit na to, jak se v Piranha Bytes poprali s originálním sci-fi fantasy světem, kde se hromady nejrůznějších frakcí rvou o titulní surovinu. Bude se střílet, bude se sekat, bude se létat na jetpacku. O to se postarají naši vyslanci – Patrik, který hru recenzoval, a Adam v roli skeptika, jehož zatím hra příliš nepřesvědčila.

Uvidíme, jak si chlapci poradí s mutanty, Alby, berserkery a dalšími potvůrkami, a především s jejich umělou inteligencí. Ta má prý zvláštní zvyk pálit po nepřátelích hlava nehlava z pušek, ale jen co zmerčí hlavního hrdinu, svoje kanóny zandá a začne hráče mlátit cedulí, aby to bylo vyrovnané. Kromě bojování dojde i na nějaké ty dialogy, protože jak říká Patrik: „Je to pořádně ukecané“. 

Toto a další videa můžete sledovat také na našem YouTube kanále.

Tagy: akční fantasy RPG postapokalypsa

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.