zavřít

GamesPlay – hrajeme Need for Speed: Payback

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak dopadl nový díl Need for Speed jménem Payback se dozvíte už brzy v naší recenzi, ale takovou drobnou vizuální ochutnávku vám naservíruje Adam Homola, který titul už pár dní hraje, a s ním Patrik Hajda. Budete si tak moci prohlédnout hru v chodu na PC a také zhodnotit, jak vypadá její příběhový mód. Adam nejspíš také nakousne, jak je to s hodně diskutabilním systémem progrese, na který mají vliv mikrotransakce.

Během sledování videa můžete jeho závodnické výkony podporovat skandováním v chatu u přenosu a nebo, a to asi spíš, klást do toho samého chatu dotazy týkající se samotné hry. 

Komunikovat s námi v průběhu vysílání můžete přes chat u videa na Youtube

Tagy: Závodní arkáda

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.