zavřít

GamesPlay – hrajeme logickou adventuru Q.U.B.E. 2

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dobrá, ale s velkým potenciálem na zlepšení. Taková byla první Q.U.B.E. z roku 2011. Pokračování se tahle sympatická logická adventura dočkala až teď, po sedmi letech, a pořád je o co stát. Q.U.B.E. 2 staví na solidních základech prvního dílu a přidává přesně to, co bylo potřeba.

Příběh je zajímavý, postavy jakbysmet a jádro hry, tedy logické hádanky založené na specifické manipulaci s prostředím, jsou pořád zábavné. Do futuristických puzzlů se u nás v redakci vrhl Vašek, který se protentokrát chopí ovládání a společně s Adamem se budou snažit přijít hádankám na kloub.

Chlapci u toho jistě nepohrdnou vašimi tipy a triky, které jim můžete psát během živého vysílání do chatu na YouTube.

Tagy: puzzle first person logická

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.