zavřít

GamesPlay – hrajeme Just Cause 4

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Je to pták? Je to letadlo? Ne! Je to Rico Rodriguez ve wingsuitu, který kolem sebe s kadencí samopalu vzor 24 sype střely z raketometu! Všechno exploduje, z hořícího pekla nemůže uniknout ani živáček, dokonce ani sám Rico… Ale co to? Kouř a plameny najednou protíná vystřelovací hák, zachytí se za kolem prolétající stíhačku a mužná postava na jeho druhém konci míří k nebesům! Ano, uhodli jste. Dneska si zahrajeme Just Cause 4.

Tahle naprosto absurdní arkáda sice našemu recenzentovi Honzovi Slavíkovi moc nesedla, protože jí nadělil přísnou pětku, ale i tak se v ní dá zažít spousta švihlé zábavy. To vám názorně předvede netradiční dvojice Jirka a Lukáš, kterou jsme vybrali vzhledem k jejím pyromanským a všeobecně destruktivním sklonům.

Základny nepřátel lehnou popelem a naše studio je dost možná bude následovat. Chcete být u toho? Zapněte si chat na YouTube a držte si klobouky.

Tagy: akční Just Cause

Zdroje: vlastní

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.