zavřít

GamesPlay – hrajeme Ghost Recon Wildlands

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Open world je magické slovíčko, které hýbe nemalou částí herního světa v těchto měsících a Ghost Recon Wildlands je asi nejjasnějším důkazem. Taktická střílečka, která se odehrává v Bolívii a stojí na principu otevřeného světa, otevřeného přístupu k řešení misí, a tedy i otevřené mysli hráčů-polních taktiků. Jak moc budou mít otevřenou mysl Adam Homola a Lukáš Grygar se dozvíte v našem GamesPlayi.

Ačkoliv je Ghost Recon Wildlands hra jako stvořená pro kooperaci čtyř hráčů, máte možnost jednotlivé mise hrát i s AI parťáky, což bude náš případ. Takže si budete moci prohlédnout, jak funguje umělá inteligence a do jaké míry zvládne spolupracovat s vaším plánem. Samozřejmě během hraní můžete kluky kibicovat, navrhovat jim ten správný postup a případně jen komentovat jejich počínání, a to v chatu u přenosu na Youtube

Tagy: akční gamesplay third person otevřený svět e3 2015

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.