zavřít

GamesPlay: hrajeme Commandos 2 v kooperaci

Windows PlayStation 2 Xbox

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Taktickou strategii Commandos 2 už jsme v gamesplayi hráli. Kdo z vás tento klenot nikdy nehrál a nezná ho, může si oživit paměť v tomto videu. Jednou z příjemných vlastností hry je, krom skvělé hratelnosti při hře jednoho hráče, i možnost řešit situační hádanky a likvidovat nepřátele ve více lidech. A právě kooperativní multiplayer vám předvedeme v dnešním videu.

Přinutit Commandos 2 k tomu, aby i dnes hra fungovala a běžela korektně v multiplayeru, není úplně jednoduché. Návod najdete třeba tady. Jestli se do toho chcete pustit, o tom se můžete přesvědčit v našem videu.

Tagy: strategie retro gamesplay

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.