zavřít

GamesPlay – hrajeme Blasphemous s panem Dortem

PlayStation 4 Windows MAC Xbox One Linux PS4 Pro Switch

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Co se stane, když zkřížíte Dark Souls a 2D plošinovku? Těžko říct, ale pan Dort by si to určitě zahrál. I proto se s chutí vrhnul na Blasphemous, hardcore akční plošinovku, která kombinuje rychlé hack’n’slash souboje se složitým příběhem, jehož střípky odhalujete prozkoumáváním velkých, nelineárních úrovní.

Od nedávného GamesPlaye No Man’s Sky: Beyond je Blasphemous docela velký žánrový skok, což ale vůbec nevadí. Tahle brutální skákačka se u nás zítra večer dočká i recenze, nejdříve se ale podívejte na video, kde si ji můžete prohlédnout hezky v pohybu a s doprovodným komentářem pana Dorta.

Tagy: plošinovka brutální metroidvania

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.