zavřít

GamesPlay – Fire Emblem: Three Houses

Switch

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pokud byste se v uplynulých týdnech Aleše ptali, co hraje, odpověď by byla pořád stejná: „Fire Emblem: Three Houses.“ Včera jste si mohli přečíst jeho recenzi tohoto strategického RPG a dnes se můžete na hru podívat v chodu a samozřejmě se zeptat na věci, které vás zajímají.

Aleš má připravenou uloženou pozici po cca třiceti hodinách hraní, kdy už je odemčená část hry, ale ještě nedošlo k jistému zvratu. Počítejte tedy s tím, že uvidíte hru v pokročilé fázi prvního dějství, ale zároveň se vyhneme nějakým velkým spoilerům, protože to by u tohoto titulu byla škoda. Sledujte nás tedy na videu níže a své otázky můžete klást do chatu během vysílání.

Tagy: strategie fantasy RPG

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.