zavřít

Far Cry 2 oficiální trailer

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nasajte atmosféru Afriky se zebrou či antilopou na procházce a při nakouknutí do města. JEN NA TISCALI + ÚŽASNÉ OBRÁZKY

Není to sice poprvé, co vidíme jednu z nejočekávanějších akcí letošního roku Far Cry 2 v pohybu, ale jde o první oficiální video zveřejněné přímo UbiSoftem. Minutu a půl dlouhý teaser trailer neukazuje žádné přestřelky ani nepřibližuje děj hry, přesto z něho africká atmosféra přímo čiší. Ať už je to východ slunce (s efektem jakoby nahraným starou filmovou kamerou), zebra & antilopa na procházce nebo panorama horské vesničky na úpatí kopce. Ostatně, nasajte atmosféru sami:


Far Cry 2 teaser trailer - Update 23.1.stažitelná HD verze (33 MB)

GameSpot před okamžikem přišel s pěticí obrázků vyhlížejících až příliš dobře na to, aby byly skutečné, a také se svým prvním preview, jehož dobrou polovinu tvoří úplně základní informace ("Far Cry 2 se nebude odehrávat na pláži, nýbrž v Africe..."), které dávno znáte. Nicméně bylo mu předvedeno i pár novinek:
  • Hrdina disponuje jen konvenční výbavou (papírovou mapu, kompas), zkrátka žádné sci-fi vychytávky. Poškozená vozidla umí opravit (tady každou chvíli nenarazíte na nějaké nové, volně zaparkované).
  • Města mají být velmi rozlehlá (ale ne tolik jako v Ass.Creed) a půjde do nich vstoupit jen tehdy, když danou frakci něčím extrémně nenaštvete. Uvnitř hlídkují vojáci se zbraněmi v rukou, s nimiž můžete zkusit promluvit (přes klávesu pro použití), byť nečekejte někoho upovídaného. Proti sobě je poštvete jen něčím očividným, např. rozpoutáním požáru (ten se jinde mohou pokusit uhasit) nebo ukradením jediného zdejšího džípu (pak jim ale dojde, že vás pěšky nedohoní, a vrátí se zpátky na místo, které mají strážit.
  • Pronásledovatele zastavíte tím, že jim před nosem zapálíte provazový most, a pak si můžete udělat radost vyšplháním na nejvyšší místo na mapě, abyste se otamtud proletěli rogalem po krajině.
  • Hlavní platformou zůstává PC (=důležité), jejíž veškerý obsah bude součástí i konzolových (PS3/X360) verzí, ale ty přijdou na trh až nějaký čas po PC verzi.
Více o Far Cry 2 v našem předchozím zpravodajství.
zdroj: Game1, Gamespot

levis&jd

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.