zavřít

Dobové příběhové RPG Vampyr už je za rohem

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Příběhové RPG Vampyr si odbyde premiéru ještě krátce předtím, než nás zavalí lavina novinek z nadcházející E3. Novinka studia Dontnod (Life is Strange, Remember Me) vychází totiž už příští týden, konkrétně v úterý, 5. června, jak připomíná startovní trailer níže.

Vampyr si příští týden budete moct zahrát na PC, PlayStation 4 a Xbox One a na vámi zvolené platformě se tak převléknete do kůže doktora Jonathana Reida. Slavného chirurga a specialisty na krevní transfúzi.

Jako Reid se vrátíte do svého domovského Londýna po první světové válce a v podstatě budete rozhodovat o tom, kdo bude žít a kdo ne. Rozhodnutí bude ale vždycky na vás: ostatní postavy můžete vysávat a tím je spolehlivě zabíjet.

Nabo můžete naopak vyrábět léky a zasadit se o to, že lidé přežijí. Vaše volby by měly být dopad nejen na zasažené osoby a jejich blízké, ale i na celé okolí. Nakolik se to všechno tvůrcům povedlo uvidíme už za pár dnů. Laťku si svými předchozími projekty nastavili docela vysoko, tak uvidíme v úterý.

Tagy: Londýn akční upíři RPG příběhová

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.