zavřít

Upírské RPG Vampyr z meziválečného Londýna vyjde v červnu

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Právě dorazila poslední epizoda ze čtyřdílné série vývojářských deníčků k RPG Vampyr. Nese název Příběhy z temnoty a přesně podle očekávání se na jejím konci mihne datum vydání. Do meziválečného Londýna zamořeného upíry se můžete vydat 5. června na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Mezitím koukněte na nové video ze zákulisí vývoje, tentokrát o příběhu hry se spoustou nových záběrů.

Vývojáři z Dontnod si tentokrát posvítili na tvorbu příběhu. O něm samotném tedy nepadne ani slovo, ale dozvíte se, jaký na něj kladli důraz a jak moc se herní vyprávění odlišuje od toho filmového. Tedy nic moc nového ani zajímavého.

Za zajímavé naopak považuji záběry z pořizování animací pomocí motion capture technologie nebo spoustu nových záběrů z dříve neprezentovaných lokací. Zahlédnete i možnosti různých odpovědí v dialozích a také jakýsi strom obyvatelů čtvrtě Whitechapel spolu s jejich kvalitou krve a množstvím zkušeností.

Pokud po Vampyrovi pokukujete, zvažte jeho předobjednávku (Steam, oficiální stránky), jejíž součástí je jinak placené DLC s mečem, pistolí a oblečkem.

Vampyr_PreOrder_STEAM-616x200-EN

První epizoda o třech druzích londýnských monster.

Druhá epizoda o londýnských uličkách a hudbě.

Třetí epizoda o důsledcích života upíra.

Tagy: Londýn akční upíři RPG příběhová

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.