zavřít

Po zhlédnutí příběhového traileru RPG Vampyr vás přejde chuť na kariéru krvesaje

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Chudák doktor Jonathan Reid. Jen co se v roce 1918 vrátil z první světové války do Londýna, už čelí dalšímu konfliktu. Tentokrát nejde o problém světových rozměrů, ale spíš o vnitřní spor. Člověk, který chce odjakživa pomáhat lidem, se rázem stává hrozbou nejen pro sebe, ale i pro své okolí. A jak záhy zjišťuje, není zdaleka sám.

Reidovi se po návratu mění vlastní tělo i chutě podobně jako puberťákovi. Ale zatímco mutující exoti jsou ostatním jen pro smích, vraždící bestie vysávající sousedy vzbuzují strach i nenávist. Temný trailer poukazuje na stinnou stránku upírství, kdy dříve uznávaný doktor náhle čelí vražedným pohledům a pokusům na každém kroku.

Přitom on za nic nemůže. A stále je to ten starý dobrý doktor, který chce pomáhat a chránit. Proto jen tak nelení, snaží se odolávat svým novým choutkám a hledá lék pro veškeré upírstvo. A samozřejmě se chce pomstít tomu, kdo mu tohle neštěstí přivodil. Vampyr dorazí 5. června na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Tagy: Londýn akční upíři RPG příběhová

Zdroje: AllGamesDelta

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.