Do světa Anthem vás uvede hraný filmeček od režiséra filmu District 9
zdroj: tisková zpráva

Do světa Anthem vás uvede hraný filmeček od režiséra filmu District 9

12. 2. 2019 17:00 | Video | autor: Patrik Hajda |

Je to podruhé za krátkou dobu, co se režisér Neill Blomkamp zmiňuje ve spojitosti s hrami. Studio Creative Assembly minulý týden uveřejnilo fotku s ním a potvrdilo, že je v přípravě úplně nová střílečka. Nyní se EA pochlubila teaserem na hraný krátký film k Anthem, který taktéž režíruje zkušený v Jižní Africe narozený Kanaďan.

Jméno režiséra Neilla Blomkampa vám možná nic neřekne, ale mohli jste zavadit o některý z jeho filmů či kraťasů. Stojí například za snímky District 9, Chappie, Elysium a Halo Landfall. Hlavně poslední kousek je důkazem, že k hrám opravdu tíhne, a EA mu dalo prostor vyřádit se s Javeliny.

Krátký hraný film nese název Conviction a z videa moc moudří nebudete. Podle popisu se děj kraťasu odehrává desítky let před vlastní hrou a budete v něm svědky vzniku města Fort Tarsis, které bude následně vaší základnou.

zdroj: Archiv

Snímek bude sledovat první freelancery, kteří se nasoukají do obleků Javelin a budou bojovat se zlou organizací Dominion a jejím vůdcem, tedy hlavním záporákem Monitorem. Sdělte tedy své drahé polovičce, že vás na svatého Valentýna čeká sci-fi podívaná, protože Conviction vyjde 14. února.

Den nato se zpřístupní Anthem všem předplatitelům služby Origin Access na úrovni Premium. K normálnímu vydání dojde 22. února na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One. Honza Slavík se do barevného světa už vydal v betě a zde máte jeho dojmy.

Nejnovější články