zavřít

Příběhový trailer Anthem ukazuje hlavního záporáka

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Z Bioware zatím nevylezlo příliš mnoho informací o příběhu chystané kooperační střílečky Anthem. Viděli jsme spoustu poletování, průzkumu otevřeného světa a střílení monster obřími kulomety, ale nedozvěděli jsme se, proč že to všechno budeme dělat. Teď už toho víme o malinko víc díky příběhovému traileru, který prozrazuje, že někdo nebo něco chce zničit svět. Už zase.

Největším problémem lidí žijících v opevněném městě Fort Tarsis je takzvaná Anthem of Creation. Jde o nesmírně mocnou sílu, jejíž pomocí byla kdysi přetvořena celá planeta, ale nyní se něco pokazilo a nástroj místo teraformace provádí exterminaci.

Navíc tu ještě máme tajemného vypravěče, z něhož se na konci traileru vyloupne (pravděpodobně) hlavní záporák hry. Chce sice „ukončit zbytečné utrpení“, ale mám drobné podezření, že jeho filozofie je založená na neschopnosti mrtvol trpět.

Víc o světě a příběhu se pravděpodobně dozvíme ještě před vydáním, které je naplánováno na 22. února příštího roku na PC, PS4 a Xbox One. Bioware do té doby snad odkryje narativní karty, které si až doposud velmi pečlivě hlídal. A kdybyste si už teď byli jistí, že v únoru chcete nasednout do létajícího obleku, můžete si hru předobjednat. Dostanete za to přístup k VIP demu.

Tagy: online akční sci-fi multiplayer kooperace E3 2017 TheGameAwards2018

Zdroje: PC Gamer

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.