zavřít

Deus Ex: Human Revolution - videorecenze

Windows

- Video autor: Lukáš Grygar Komentáře: 0

Jak funguje neortodoxní systém krytí v praxi? Nejsou útoky na jedno tlačítko příliš...

Jak funguje neortodoxní systém krytí v praxi? Nejsou útoky na jedno tlačítko příliš zjednodušující? Vypadá port z konzolí k světu? Otázky, samé otázky. Ty, na které se obtížně odpovídá v textu, vám milerádi zodpovíme osmiminutovou videorecenzí. Důkladně vám předvede systémy, díky kterým si od nás Deus Ex: Human Revolution vysloužila absolutorium, a přiblíží i atmosféru světa roku 2027.

Tagy: akční RPG videorecenze

Zdroje: Vlastní

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.