zavřít

Čtenářský GamesPlay – Rain World

PlayStation 4 Windows MAC

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ve hrách se vyskytují nejrůznější hlavní postavy včetně lidí, smyšlených bytostí, strojů a samozřejmě i zvířat. A jedním z nejpodivnějších je slimákočka ze survival dobrodružství Rain World, které se dočkalo pozitivního přijetí nejenom u nás na Games.cz, ale na celém světě. A to navzdory faktu, že jde o brutálně obtížnou hru, která „méně odolné či tolerantní hráče zničí, přežvýká a vyplivne,“ jak ve finálním verdiktu nad hrou zmiňuje Honza Slavík v textové recenzi. Jak si povede náš čtenář s nickem Lazer Deer? Sledujte jeho snažení v dalším čtenářském gamesplayi.

Rain World je dostupná pro PC a PS4, a aby bylo jasno, není to jedna z těch survival her, které se spoléhají výhradně na vysokou obtížnost a nesmlouvavost. V Rain World vás čeká nádherná atmosféra, rozsáhlý herní svět a třeba i funkční potravinový řetězec. Kde se v něm nachází titulní slimákočka? Hodně nízko, jak uvidíte v našem videu.

Tagy: Indie Kickstarter plošinovka

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.