zavřít

Brzo bude oznámena obří battle royale pro Call of Duty: Modern Warfare

Windows PlayStation 4 Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Včera odstartovala druhá sezóna populární střílečky Call of Duty: Modern Warfare, kterou si Activision pochvaluje víc než předchozí Black Ops 4. Tři nové multiplayerové mapy, dvě zbraně, operátoři a battle pass nejsou jediným obsahem, který můžete v průběhu sezóny čekat. Podle všeho dorazí i mód battle royale.

První informace o módu battle royale vyplavaly na světlo loni v listopadu. Nepocházely z oficiálního zdroje, ale od notoricky známého dataminera, který zjistil, že nebývale velká mapa má pojmout až 200 hráčů najednou, kteří pojedou sólo, po dvojicích nebo ve čtveřicích.

Zajímavě zněl systém respawnování. Pokud na mapě najdete respawnovací žeton, můžete svého padlého kolegu odtáhnout k sanitce a ten bude v souboji dvou padlých zápasit o možnost vrátit se na mapu. Neměl chybět ani ikonický zmenšující se kruh.

Video sleduje nového operátora Ghosta, který dorazil spolu s druhou sezónou. Už jeho hlášení nasvědčuje battle royale: „Útočí do vlastních řad. Musíme zjistit, proč. Pošli mi bojovníky, kterým můžu věřit,“ načež se kamera postupně oddaluje, odhaluje větší mapu plnou akce, výsadkové letadlo a zelený kouř v dáli naznačující zmenšující se kruh.

Jeden z uživatelů Redditu se dokonce nějakým záhadným způsobem dostal k celé mapě battle royale a předvedl její rozměry z ptačí perspektivy. Vše nasvědčuje tomu, že se zanedlouho oficiální cestou představí mód, který byl v případě minulého dílu série Call of Duty dominantní. A vzhledem k tomu, jak moc je Call of Duty: Modern Warfare úspěšné a obliba žánru battle royale neopadá, dává tohle propojení smysl.

 

Tagy: Call of Duty (série) střílečka moderní válka

Zdroje: tisková zpráva,PC Gamer,Reddit

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.