zavřít

GamesPlay – hrajeme multiplayer Call of Duty: Modern Warfare

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Příběhovou kampaň Call of Duty: Modern Warfare jsme si v GamesPlayi prošli už minule, dneska se vrhneme na hru více hráčů. Ta se taktéž povedla a taktéž nadmíru připomíná původní Call of Duty 4 včetně killstreaků, perků a dalších vymožeností. Pojďte s námi postřílet radikální Rusáky/amorální Američany!

Před kameru se posadí pochopitelně Vašek, který Modern Warfare recenzoval a nadělil mu osmičku (a k devítce taky nebylo daleko). Provede vás novými i starými módy, ukáže možnosti customizace, předvede kooperaci na obrovské mapě – bude toho docela dost.

ETA 1500, Marines! We’re Oscar Mike! Přidejte se k bitvě i vy v chatu na YouTube.

 GamesPlay hrajeme na počítačích LYNX Grunex Super UltraGamer+ 2019.

Tagy: Call of Duty (série) střílečka moderní válka

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.