zavřít

GamesPlay – hrajeme kampaň Call of Duty: Modern Warfare

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nové Call of Duty: Modern Warfare je už venku, ve světě obdrželo velmi pěkné recenze a my se dneska podíváme, proč tomu tak je. Vašek vám předvede singleplayerovou kampaň, která se v žádném případě nebojí být kontroverzní – jsou tu chemické útoky, zabíjení civilistů, teroristické incidenty v srdci Evropy. Letos je nota hodně vážná.

Na multiplayer se podíváme zase někdy příště, ale věřte nám, že kapitánu Priceovi a jeho novým kumpánům se vyplatí věnovat celé video. Jen vás varujeme, že možná uvidíte věci, které byste vidět radši ani nechtěli. Zvlášť pokud máte rádi pejsky a další nevinná zvířata.

Povinnost vás volá do chatu na YouTube. Nástup přesně v 15:00.

GamesPlay hrajeme na počítačích LYNX Grunex Super UltraGamer+ 2019.

Tagy: Call of Duty (série) střílečka moderní válka

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.