zavřít

Broken Age - video speciál

Windows MAC

- Video autor: Petr Ticháček Komentáře: 0

Pokud se dnes o žánru adventur hovoří v širším měřítku i mimo uzavřenou komunitu, pak je to buď v souvislosti se sérií The Walking Dead, nebo novinkou Broken Age. První jmenovaná překvapivě zabodovala i u „neadventuristů“, druhou zase zpopularizoval její úspěch na Kickstarteru. A právě o ní dnes bude řeč. Broken Age se koncem ledna dostala do rukou široké veřejnosti (viz naše recenze) a sklízí solidní úspěch mezi kritikou, tak i mezi hráči, kdy se už déle než týden drží mezi 30 nejprodávanějšími hrami na Steamu.

Tohle je v adventurní komunitě událost dost výjimečná událost na to, abychom se jí věnovali kapánek podrobněji a v poněkud nezvyklém formátu. Poprvé jsme si s kolegou Petrem „Pluto“ Linhartem sedli před kamery a natočili pro neformální video, ve kterém prodiskutujeme nejen samotnou hru, ale také její Kickstarter historii a „problémy“, do kterých se kvůli komunitnímu financování dostala.

...

Video můžete sledovat i na našem YouTube kanále.

Tagy: adventura Kickstarter podcast

Zdroje: Vlastní

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.