zavřít

Bohemia Interactive vydala plnou verzi Take On Mars

PC

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Tři a půl roku po oznámení vyšla simulace obydlování Rudé planety od Bohemia Interactive Take On Mars. Po rozsáhlém early accessu tak dostávají jeho majitelé do rukou plnou verzi a vy, kteří jste čekali na dokončení hry, si už můžete na Steamu titul pořídit za 25 eur (respektive 649 korun na Bohemia Store). 

Oproti předběžnému přístupu hra obsahuje i dvě kapitoly příběhové kampaně pro jednoho hráče. V ní se zhostíte Marka Williese, který je prvním astronautem, jenž přistál na Marsu a musí jej prozkoumat a poslat zpátky na Zem klíčové informace.

Kromě kampaně je tu samozřejmě hlavní lákadlo, sandboxový mód s multiplayerem, v němž budete svou marťanskou základnu a snažíte se přitom neumřít na únik kyslíku či podobné tradiční problémy tohoto povolání. Simulace hry počítá s odlišnou gravitací na různých místech, ničením jednotlivých součástí lunárního vozítka a dalšího zařízení.

Součástí hry jsou i reálné lokace, které můžete na Marsu pozorovat a zde tedy i navštívit. Zajet si můžete do oblastí Cydonima Mensae, krátery Victoria či Gale. Jako bonus se můžete podívat na mezinárodní vesmírnou stanici, místo přistání Apolla 14 na měsíci a nebo měsíc Marsu Deimos. Díky zabudovanému editoru můžete vytvářet vlastní scénáře a následně je s ostatními sdílet přes Steam Workshop.

Tagy: simulace sci-fi sandbox česká hra

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.