zavřít

Bohemia Interactive vydala plnou verzi Take On Mars

Windows

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Tři a půl roku po oznámení vyšla simulace obydlování Rudé planety od Bohemia Interactive Take On Mars. Po rozsáhlém early accessu tak dostávají jeho majitelé do rukou plnou verzi a vy, kteří jste čekali na dokončení hry, si už můžete na Steamu titul pořídit za 25 eur (respektive 649 korun na Bohemia Store). 

Oproti předběžnému přístupu hra obsahuje i dvě kapitoly příběhové kampaně pro jednoho hráče. V ní se zhostíte Marka Williese, který je prvním astronautem, jenž přistál na Marsu a musí jej prozkoumat a poslat zpátky na Zem klíčové informace.

Kromě kampaně je tu samozřejmě hlavní lákadlo, sandboxový mód s multiplayerem, v němž budete svou marťanskou základnu a snažíte se přitom neumřít na únik kyslíku či podobné tradiční problémy tohoto povolání. Simulace hry počítá s odlišnou gravitací na různých místech, ničením jednotlivých součástí lunárního vozítka a dalšího zařízení.

Součástí hry jsou i reálné lokace, které můžete na Marsu pozorovat a zde tedy i navštívit. Zajet si můžete do oblastí Cydonima Mensae, krátery Victoria či Gale. Jako bonus se můžete podívat na mezinárodní vesmírnou stanici, místo přistání Apolla 14 na měsíci a nebo měsíc Marsu Deimos. Díky zabudovanému editoru můžete vytvářet vlastní scénáře a následně je s ostatními sdílet přes Steam Workshop.

Tagy: simulace sci-fi sandbox česká hra

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.