zavřít

Bohemia Interactive vydala plnou verzi Take On Mars

Windows

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Tři a půl roku po oznámení vyšla simulace obydlování Rudé planety od Bohemia Interactive Take On Mars. Po rozsáhlém early accessu tak dostávají jeho majitelé do rukou plnou verzi a vy, kteří jste čekali na dokončení hry, si už můžete na Steamu titul pořídit za 25 eur (respektive 649 korun na Bohemia Store). 

Oproti předběžnému přístupu hra obsahuje i dvě kapitoly příběhové kampaně pro jednoho hráče. V ní se zhostíte Marka Williese, který je prvním astronautem, jenž přistál na Marsu a musí jej prozkoumat a poslat zpátky na Zem klíčové informace.

Kromě kampaně je tu samozřejmě hlavní lákadlo, sandboxový mód s multiplayerem, v němž budete svou marťanskou základnu a snažíte se přitom neumřít na únik kyslíku či podobné tradiční problémy tohoto povolání. Simulace hry počítá s odlišnou gravitací na různých místech, ničením jednotlivých součástí lunárního vozítka a dalšího zařízení.

Součástí hry jsou i reálné lokace, které můžete na Marsu pozorovat a zde tedy i navštívit. Zajet si můžete do oblastí Cydonima Mensae, krátery Victoria či Gale. Jako bonus se můžete podívat na mezinárodní vesmírnou stanici, místo přistání Apolla 14 na měsíci a nebo měsíc Marsu Deimos. Díky zabudovanému editoru můžete vytvářet vlastní scénáře a následně je s ostatními sdílet přes Steam Workshop.

Tagy: simulace sci-fi sandbox česká hra

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.