zavřít

Bitva elementálů v tech demu Unreal Engine 4 pro PS4

PlayStation 4

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Když už se objeví taková „malá“ událost jako je ohlášení nové konzole od Sony, logicky se na to nabalí i mnoho dalších firem, které se mohou v rámci obdobné události prezentovat (a naopak samozřejmě i podporovat prezentaci hlavní „hvězdy“). U příležitosti oznámení PlayStation 4 Epic Games ukázali novou verzi jejich demonstrace Unreal Engine 4 jménem Elemental, která běží právě na nové konzoli.

Tim Sweeney z Epicu poznamenává: „Je skvělé, že můžeme pokračovat v naší práci s PlayStationem. Unreal Engine 4 je profesionálně designovaný pro další generaci herního vývoje a výjimečnou sílu PlayStation 4. Tato demonstrace ukazuje, co mohou vývojáři dokázat s použitím našich nástrojů pro tvorbu her na PS4“. Video najdete uvnitř článku.

Tagy: Oznameni PS4 engine

Zdroje: All Games Beta

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.