zavřít

Battlefield Heroes - vtipný trailer

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O tom, jak hru nebudete muset stahovat z torrentu a jak vás nebude moci drtit patnáctiletý klučina hrající 8 hodin denně. + NOVÉ INFO

Že mají švédští Digital Illusions (nebo spíš jejich reklamní agentura?) smysl pro humor a originální nápady, jak pojmout propagaci svých her, se všeobecně ví, a první trailer na Battlefield Heroes to znovu dokazuje. Vypráví o designérovi a producentovi, kteří přes den sedí na poradách nebo hrají Rock Band, ale v noci se z nich stává karikaturovaný důstojník Královského (Spojenci), resp. Národního (Němci) vojska, které spolu bojují kvůli výsledkům sportovního utkání. Tvůrci se nebojí říct, že tuto multiplayerovou freewarovku si nestáhnete ze známého torrentového portálu The Pirate Bay, nýbrž pouze kliknete na nepřehlédnutelnou ikonu PLAY NOW na oficiálním webu, odkud je pak ještě ukázána mapa Evropy (ČR součástí Rakouska-Uherska?) z dlouhotrvající kampaně.

Mezi stavebními kameny opět vyzdvihují zábavnost, přístupnost a fakt, že vás (z tohoto důvodu) nebude moci opakovaně drtit extra zkušený patnáctiletý klučina hrající 8 hodin každý den :) Závěr videa je věnován samotné hře - používání speciálních schopností (vidění skrz zdi či obnova zdraví všem v kruhu kolem vás), bitvám se srandovními tančíky (se zpětným rázem) nebo kropení země sedíce na křídle stíhačky, i když za chvíli provádí vývrtky.


Battlefield Heroes trailer - stažitelná verze (81 MB, HD)

Kdo z vás Battlefield Heroes sleduje a četl první i druhý lednový článek, pro toho by nedávná předváděčka nebyla moc objevná. Nových informací tam přesto pár zaznělo:
  • Hra poběží i na 1 GHz procesoru s integrovanou grafickou kartou.
  • Nebude povinností použít vyhledávač serverů: pro nalezení vhodného soupeře herní systém sám použije jiné metody.
  • Přizpůsobování postavy k obrazu svému jako v MMORPG probíhá kompletně na webové stránce, která je jediným místem, kde budou reklamy (žádné billboardy ve hře).
  • Herní mód kombinací CTF a týmového deathmatche - vyhrává ten, kdo bude mít na kontě 50 zabití, přičemž donesení vlajky to zdvojnásobí.
  • Pilot může za (jinak snadno ovladatelného) letu opustit kabinu a jít se posadit na křídlo (to druhé než kde je parťák), ale letadlo pak za chvíli samo (úspěšně) přistane.

Battlefield Heroes bude přístupné od letošních prázdnin - více v předchozím zpravodajství.
zdroj: EA, Kotaku, VG24

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.