zavřít

Apokalyptická plošinovka Stela od tvůrců Halo se připomíná novým trailerem

Windows Xbox One Xbox One X

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Filmová atmosférická plošinovka o mladé dívce, která je svědkem posledních dnů tajemného starověkého světa, chvíli vypadá jako Limbo, jindy připomíná obdobně znepokojivé Little Nightmares. Překážkami vám ve Stele bude zrádný terén i gargantuánská zvířata, kterým se budete muset vyhnout a sami neskončit v hlubinách pukající země.

Stela vás zavede do rozmanitých končin světa na pokraji rozpadu, ať už jimi budou podzemní chrámy s labyrintem protkaným nebezpečnou změtí pastí, jeskyně s monstry probuzenými z věčného spánku, nebo třeba tajemný klášter, kde se mniši z nejvyšší hory snažili probíhající apokalypsu neúspěšně odvrátit.

Plošinovka od kanadských SkyBox Labs, kteří mimo ní spolupracují také na Halo Infinite s 343 Industries, je v těchto dnech hratelná v Seattlu na Xbox Open House, ale pokud se do něj zrovna náhodou nedostanete, vyjít by měla ještě letos. Konkrétně na PC a Xboxu One.

Tagy: plošinovka

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.