Warcraft III - výherci soutěže
zdroj: tisková zpráva

Warcraft III - výherci soutěže

18. 11. 2002 0:00 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Nedávno jsme pro vás ve spolupráci se společností JRC připravili vědomostní soutěž týkající se real-time strategie Warcraft III: Reign of Chaos a s menším zdržením tu dnes konečně máme vyhlášení výherců.

Autor: jd
Publikováno: 18.listopadu 2002


Nedávno jsme pro vás ve spolupráci se společností JRC připravili vědomostní soutěž týkající se real-time strategie Warcraft III: Reign of Chaos a s menším zdržením způsobeným nečekanými komplikacemi tu dnes konečně máme vyhlášení výherců. Přijměte prosím naší omluvu za delší čekání na výsledky a pojďme rychle na věc.

 Správné odpovědi
Zvětšit zdroj: tisková zpráva Pro pořádek si nejprve upřesníme správné odpovědi, které nebyly vůbec těžké a každý se je mohl snadno dozvědět například v recenzi, ale některým respondentům dělaly vážné problémy. Nejčastěji bylo špatně uváděné město, kde se česká verze hry připravovala, a také se překvapivě hodně soutěžících spletlo v částce, která vám bude účtována v případě objednávky nějaké hry u zásilkové služby JRC.

1) S jakou rasou si ve Warcraft III zahrajete závěrečnou (tzn. čtvrtou) kampaň hlavní příběhové linie?Noční Elfové

2) Zarezervujete-li si a rovnou objednáte hru, která dosud není v prodeji, u zásilkové služby JRC, jaká částka Vám bude účtována za expresní dopravu?zdarma

3)
V jakém zahraničním městě letos na jaře probíhala lokalizace Warcraft III, aby u nás mohla hra vyjít v české verzi ve stejný termín jako jinde ve světě? Dublin

4) Jakou postavičku letos představovaly hostesky JRC na brněnském veletrhu INVEX?
Laru Croft

Zvětšit zdroj: tisková zpráva  Výherci
Z necelé tisícovky odpovědí, z nichž byly správné asi jen dvě třetiny, jsme vylosovali tyto šťastné výherce:

1.-5. cenu - kompletní souprava Warcraft III (obsahuje vždy 1x hru v české verzi, 1x knihu Warcraft III: Lord of the Clan, 1x černé oboustranně potištěné tričko, 1x plakát A2, 1x CD s doprovodnými filmy a 1x A4 nálepku na okno) - získávají:

- Jaroslav Meissel, Valašské Meziříčí
- Michal Habart, Hradec Králové
- Jan Zdarsa, Jihlava
- Ivan Bernátek, Liberec
- Michal Krbec, Ostrava

6.-15. cenu - vždy 1x CD s filmy doplňujícími hru Warcraft III, 1x nálepku s tématikou Warcraft III na okno ve velikosti A4 a 1x plakát s tématikou Warcraft III ve velikosti A2 - získávají:

- Josef Geba, Stráž pod Ralskem
- Alexandr Václavík, Šlapanice
- Josef Schuster, Rosice
- David Hora, Plzeň
- Jaromír Novák, Průhon
- Renata Kopecká, Trutnov
- Petr Charvát, Praha 7
- Petr Grygarčík, Opava
- David Drazdak, Ostrava
- Martin Václavský, Šumperk

Zvětšit zdroj: tisková zpráva Všem výhercům gratulujeme - budou upozorněni mailem a ceny, které do soutěže věnovala společnost JRC, jim pošle naše sekretářka poštou v průběhu tohoto týdne. Pokud jste tentokrát neměli štěstí, budete mít za pár dnů šanci v další soutěži o originálky nové sportovní hry FIFA Football 2003 od Cenegy.

Také děkujeme všem soutěžícím, kteří nám vedle svých odpovědí na otázky poslali i vzkaz, co by na Tiscali Games vylepšili nebo změnili. V některých případech se jednalo o hodnotné připomínky nebo nápady, které svým celkovým rozsahem vydají na speciální článek a společně s dalšími častými dotazy je hromadně zodpovíme v brzké době.

Stáhněte si: Cinematic trailer (30 MB), ECTS video (15 MB), Video (15 MB), Cheaty, Patch

Související články: Recenze (6/2002), Multiplayer recenze (8/2002), Rozhovor o české lokalizaci (7/2002), Návod, První dojmy z betaverze (2/2002), Preview (3/2001), První dojmy z E3 2000 (6/2000), Novinky

 
jd
připravil: jd


 
 

Nejnovější články