Vyjde u nás SimCity 4 v češtině?
zdroj: Archiv

Vyjde u nás SimCity 4 v češtině?

10. 1. 2003 19:19 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Velmi očekávaná budovatelská strategie SimCity 4 tento týden zdobí logo Tiscali Games a v některých herních magazínech nebo na webu distribuční společnosti JRC jste se mohli dočíst novinku, že hra u nás má vyjít kompletně v češtině (resp.

SimCity 4 zdroj: Archiv s titulky). Proto jsme dnes poprosili tiskovou mluvčí Báru Veselou z Cenegy, zdali by nám k tomu mohla poskytnout oficiální vyjádření a jak to s překladem SimCity 4 do našeho rodného jazyka skutečně bude:

    Abychom zachovali termín vydání, z lokalizace SimCity 4 nakonec sešlo. Titul se bude prodávat v polovině února s lokalizovanou krabicí a manuálem. Plánovaná cena je 1499 Kč, ale i to se může finálně změnit.
V USA nebo západní Evropě se tato hra začne prodávat na dvou stříbrných plackách příští týden a bude zajímavé sledovat, jak se to promítne do žebříčků nejprodávanějších titulů. S menším předstihem vám nabízíme trainer pro přidání peněz všem virtuálním starostům :) Více se o SimCity 4 dočtete v podzimním preview a v galerii se nashromáždilo úctyhodných 131 vizuálních ukázek.
zdroj: e-mail

jd

Nejnovější články