zavřít

Výherci v soutěži Metal Gear Solid 4

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Z několika stovek správných odpovědí jsme vylosovali pětici jmen.

Odpovědi do sobotní soutěže o Metal Gear Solid 4 měly v ideálním případě znít takto:

  • 1) Datum vydání Metal Gear Solid 1 - 1998
  • 2) Převlečení do obleku Altaira - ANO (je to jeden z odemykatelných bonusů)
  • 3) Instalace z Blu-Ray na harddisk PS3 - I BĚHEM HRANÍ / MEZI KAPITOLAMI
  • 4) Magazíny z které země daly hře hodnocení 8/10 - VELKÁ BRITÁNIE (konkrétně časopisy Eurogamer, EDGE, Games, od většiny ostatních dostává devítku nebo desítku).
Z několika stovek správných odpovědí jsme vylosovali tyto výherce:

1. cena - originální hra Metal Gear Solid 4 + dárkové předměty: DAVID ULBRICH

2.-5. cena - sada dárkových předmětů (MGS4 šňůrka na krk, klíčenka, propiska): MARTIN LAZORÍK, ADAM STAVENÍK, LADISLAV ČERNOVSKÝ, MARTIN ŠVEC

Všem výhercům gratulujeme a kontaktovali jsme je e-mailem, aby nám poslali svou poštovní adresu a CD Projekt jim mohl příští týden poslat všechny ceny. Tímto však s MGS4 speciálem nekončíme, neb brzy se můžete těšit na první díl průvodce hrou.
zdroj: vlastní

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.