zavřít

Vesmírná RTS Homeworld 2 dokončena

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Vivendi Universal Games právě oznámila, že pokračování jejich vesmírné real-time strategie z roku 1999, Homeworld 2, je hotovo a obchody s počítačovými hrami s ním mohou počítat už od 16.

září (tedy alespoň ty americké). Tento titul hráče navrátí ke kormidlům nejmocnější kosmické armády ve vesmíru, aby mohli svést další bitvu o domovskou planetu. Vedle single-playerové kampaně se můžete těšit ještě na multiplayer až pro 5 hráčů. Homeworld je vyvinuta společností Relic Entertainment a pokud si tuto hru předobjednáte přes internetové prodejny jako Best Buy, GameStop, Amazon.com, Musicland nebo CompUSA, obdržíte prý navíc 2 CD s dosud neviděnými artworky, koncepty, trailery, plakátem a dalšími bonusy, a to až do vyčerpání zásob. Náš Tiscali GameShop nabízí Homeworld 2 za 1159 Kč a v ČR by měl být k mání v průběhu října.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.