Vánoční SCORE s Jade Empire a Commandos 2
zdroj: tisková zpráva

Vánoční SCORE s Jade Empire a Commandos 2

14. 12. 2006 10:10 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Poslední letošní číslo SCORE přináší solidní dávku čtyřiadvaceti recenzí, i když oproti minulému měsíci už nejde o tak velké hity (namátkou Warhammer: Mark of Chaos, Alpha Prime, Top Spin 2 nebo datadisky k Heroes V a Oblivionu).

news zdroj: tisková zpráva Zajímavější je tedy sekce preview, kde se redakci podařilo získat detailní informace a na webu dosud nepublikované obrázky z akce Left 4 Dead, na jejímž vývoji spolupracuje Valve. Z hratelných verzí jsou psány dojmy z Battlestations: Midway a World of Warcraft: Burning Crusade. Dále chce magazín zaujmout tématem o sběratelských edicí, vlastní recenzí GeForce 8 a reportáží z jejího slavnostního uvedení. Článek o nejlepších hrách roku 2007 je koncipován netradičně, jelikož SCORE místo nejočekávanějších a stokrát omílaných her vybralo méně známé nadějné projekty. Jak je však patrné z obálky, číslu dominuje šestistránkový článek o PC verzi Jade Empire (právě odložené z ledna na 26. února + 5 nových screenshotů), kvůli které se Tukan podíval až do Kanady, přímo do sídla Bioware:

    Ať už budete dobrý nebo zlý charakter, na vaší cestě se k vám připojí až 12 parťáků. Chodit s takovouto armádou, to už by smrdělo spíše strategií než RPG a při boji by se jednalo o malé spartakiádní vystoupení. A to nikdo nechce. Pomoci vám tak bude moci vždy jen jeden charakter. Viděli jsme mrštnou holku, nadupaného bijce, šikovného samuraje, ale třeba i charakter Henpecked Hou, připomínající „Drunken Mastera“. Henpecked Hou je úžasný charakter a další příslib, jak moc je hra vypiplaná. Jedná se o zkrachovalce, který se vrhnul na pití, ale protože dobře umí kung-fu (konkrétně jakýsi vláčný rozkomíhaný styl), ve světě přežívá. Problémem je, že má neskutečný vítr ze svojí ženy a pomáhá vám jenom kvůli tomu, aby nemusel trávit čas s ní. Když jsme se dostali ve hře na rozhovory, proč od ní neodejde, smáli jsme se dlouho.

    Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

    Parťáci nezhebnou, jen si na chvíli poleží, podstatná je ta možnost využít zároveň jen jednoho. Více k tomu Kevin Martens, hlavní designér hry: „Každého parťáka bude možné použít dvěma způsoby. Buď vás bude jen zpovzdálí podporovat ať už oslabováním protivníků nebo boostováním a léčením vaší postavy, nebo se chopí zbraně a bude bojovat po vašem boku. Každý je naprosto odlišný a těmito dvěma způsoby ještě zvyšujeme variabilitu vaší hry... [více o Jade Empire Special Edition ve SCORE]
SCORE 155 obsahuje opět dvě DVD (dohromady 18 GB) a na disku jsou tři plné hry v češtině - dětská adventura Garfield, akční RPG Soulbringer (80%, 2000) a nestárnoucí válečná strategie Commandos 2 (75%, 2001). Navíc na DVD najdete i exkluzivní 14-denní plnou verzi MMORPG City of Heroes & City of Villains, veřejnou premiéru češtiny pro Oblivion (návod, jak ji úspěšně nainstalovat) a speciální vánoční díl SCORE Live. Časopis je v prodeji od dnešního dne.
zdroj: PR

jd

Nejnovější články