zavřít

Unikátní RTS Perimeter hotova

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po měsících urputného testování a ještě delší době vývoje v dílnách studia KD Labs, je unikátní real-time strategie s názvem Perimeter hotova.

Před malou chvílí to oznámila vydavatelská společnost Codemasters. Hra už je prý nyní připravena na cestu do lisoven. Brzy byste ji proto také měli spatřit na pultech obchodů.

Před deseti dny jsme vám přinesli hratelnou ukázku hry Perimeter, obsahující tutoriál, singleplayerovou misi Isoland z kampaně a dvě mapy Fish & Tini určené pro okamžité bitvy. Pokud vám unikla a chcete si ji vyzkoušet, najdete ji zde (187 MB). Příští týden si na našich stránkách budete moci přečíst také první dojmy z tohoto dema. Více se o tomto titulu dozvíte v našem archivu.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.