zavřít

Trailer na film Far Cry

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Uwe Boll vrací úder: jak vypadá filmová adaptace jedné z nejlepších FPS všech dob?

Neodradí ho hromadné petice, box s kritiky ani sprosté nadávky: Uwe Boll pokračuje ve svém plánu zfilmovat každou alespoň trochu úspěšnou počítačovou hru (nebo ji totálně zkazit, jak si myslí stále větší část herní komunity) a nejnověji si letos vzal na paškál tropickou akci Far Cry (93%, recenze) od UbiSoftu.

    Bývalý příslušník speciálních jednotek Jack Carver chtěl prožít zbytek života v pohodě a klidu převážením lidí a nákladu na svém motorovém člunu. Když však jeho služeb využije zvědavá reportérka Velier Constantine, aby šla blíže prozkoumat záhadné zprávy o genetických pokusech na jednom z ostrovů v Pacifiku, Jackův člun se stane obětí cíleného útoku a oba hrdiny se pokusí zajmout velitelka žoldáků Maria Sanchezová. Teprve na ostrově Jack a Valerie přijdou na kloub tomu, jaké pokusy chystá dr. Krieger..

Far Cry film trailer

Far Cry zatím nemá dojednanou distribuci a tudíž ani premiéru, s trochou štěstí však kromě amerických a německých kin zavítá i k nám. A Uwe Boll? Ten má plné rue práce s natáčením Alone in the Dark II a Legend: Hand of God, po nichž bude zřejmě následovat herní adaptace Sabotage 1943 a koncem příštího roku ještě filmová BloodRayne 3. Uff..
zdroj: Youtube

levis

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.