zavřít

Tipy na zrychlení Grand Theft Auto III

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

U včerejší novinky o Grand Theft Auto III si řada lidí v diskusi stěžovala na krvavé hardwarové nároky této perfektní akční hry původem z Playstation 2.

A právě pro ně je určen obsáhlý výčet tipů a rad, jak běh GTA III na každém PC trochu urychlit. Dozvíte se tam vše o vyladění vašeho systému počínaje instalací těch správných ovladačů, popisem vhodného ovládání, přes vypnutí rádia v autě a dynamického modelovaní v nastavení zvuku, urychlení grafiky díky zakázu limitování framů za sekundu (fps) a zobrazování "Trails" až po návodu na zkopírování celé hry z CD na váš harddisk.

Update 7.6. - jak se zdá, tak link už nyní nefunguje, takže platí pořekadlo: kdo pozdě chodí, sám sobě škodí...

zdroj: Turtled

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.