The Sims 2 - americká telenovela pro PC
zdroj: tisková zpráva

The Sims 2 - americká telenovela pro PC

10. 7. 2003 12:12 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Včera jsme vás informovali o chystaném sedmém (posledním) datadisku pro simulaci The Sims s podtitulem Makin Magic, dnes se podíváme rovnou na The Sims 2, a to nejen pokud jde o nové ukázky.

Základní vlastností hry bude možnost projít si se svou postavičkou celý život od dětských let až po důchod. Během tohoto období se Simové nebudou měnit jen fyzicky a tedy vizuálně, ale i psychicky, což se v mnoha ohledech promítne do hry. Až děsivě realisticky zní vyprávění z dojmů ze hry, kdy na začátku byli podobní Simové - chlapci, kteří se během puberty každý vydali na jinou "životní dráhu". Zatímco jeden si hleděl svého zevnějšku. dobře se oblékal (ano, i to se dá ve virtuálním světě rozlišovat :), byl společenský a slavil úspěchy u nejkrásnějších Simek (čti "blondýn"), druhý na vzhled moc nedal, interakcí s postavičkami ubývalo a nakonec se uchýlil k pojídání pizzy, což se samozřejmě negativně projevilo na jeho linii. Při pokusech o seznámení většinou tento Simák nedopadal nejlépe. Také vám to zní jako klasický scénář amerického seriálu pro mládež?

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Kromě více možností interakce s ostatními postavami (flirt, flirt, sex) vás Sims 2 nechají také mnohem přesněji, detailněji a potažmo i lépe tvořit a vybavovat své příbytky. Klidně si budete moci zařídit třeba vlastní domácí tělocvičnu, kde se můžete pokusit zbavit přebytečných kilek z pojídání virtuálních dobrot stejně jako Simák z výše uvedeného příkladu. Další zajímavou utilitkou se stanou nástroje na tvorbu obličejů. Při vytváření obličejíku vašeho charakteru si budete moci vybrat vždy z několika typů různých obličejových částí a skládat vše dohromady tak, aby výsledek lahodil vašemu oku i očím ostatních Simů. Jmenovitě budete moci ovlivňovat například barvu a velikost očí, typ účesu a jeho barvu, šířku, délku a celkový typ nosu, pleť atd. Podle redaktorů GameSpotu, kteří hru otestovali, jdou díky tomuto nástroji vytvořit i bizarnosti, které spíše připomínají návštěvníky z cizí planety, než člověka. Vydání Sims 2 je naplánováno na začátek příštího roku, více si přečtěte v našem květnovém preview.
zdroj: GameSpot

kate

Nejnovější články