zavřít

Test Drive Unlimited pro PC a PS2 hotov

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dobrou zprávu máme dnes pro všechny, kdo se již nemohou dočkat PC a PS2 verzí závodní hry Test Drive Unlimited, která vyšla původně loni v září pro Xbox 360 (recenze).

Společnost Atari dnes oficiálně oznámila dokončení obou variant s tím, že příští měsíc by je měla následovat také verze pro PSP. V amerických obchodech bude podle tiskové zprávy Test Drive Unlimited pro PC a PS2 k dostání od 20. března. Nicméně už dva týdny předem, od 6. března (ode dneška), nabídne Atari hru ke stažení ze svého webu. Vy si ji (ve verzi pro PC) můžete předobjednat na TISCALI Gameshopu.

Test Drive Unlimited pro PC vyvinul tým z Eden Studios. Jde o hru onlinovou (avšak bez měsíčních poplatků za hraní), nabízející velmi otevřený herní svět, takový ráj pro všechny milovníky rychlých kol. Hráči se mohou těšit na 90 úžasných aut a motorek předních světových výrobců, včetně Ferrari, Maserati, Ducati, ad. Oproti původní xboxové verzi bude tato zahrnovat různá vylepšení, mezi nimiž je například podpora TrackIR, lepší efekty, podpora volantu, ad. Více o PC verzi v prosincových dojmech z bety. PS2 a PSP verze oproti tomu disponují exklusivním Quick Race módem a tzv. Master Points, které hráči mohou získat například za driftování.

zdroj: PR

korgull

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.