Strategie Terra Invicta od modderů XCOMu se dočkala prvního traileru
zdroj: tisková zpráva

Strategie Terra Invicta od modderů XCOMu se dočkala prvního traileru

14. 10. 2019 16:30 | Téma | autor: Šárka Tmějová |

Tvůrci modů Long War pro XCOM už před čtyřmi lety slibovali svou vlastní vesmírnou grand strategii, kterou chtějí financovat skrz Kickstarter. Vývoj se jim sice trochu protáhl a kickstarterová kampaň zatím taky nikde, zato se mohou pochlubit prvním plnohodnotným trailerem. A stejně jako v XCOMu budete v Terra Invicta muset ochránit lidstvo před mimozemskou invazí.

Mimozemská hrozba dorazila do naší sluneční soustavy. Schyluje se k válce, a přestože strany jsou dost jasně definované, lidstvo rozhodně není v plánu postupu nijak jednotné. Naopak se štěpí na nejrůznější skupinky se svými vlastními agendami.

Vy povedete jednu z frakcí Odporu, jejímž cílem je vyjednávání s ostatními skupinami, stejně jako stavba flotily, která by emzáky zahnala hezky za hranice planetárního systému.

zdroj: Archiv

Vaším úkolem bude sestavení týmu odborníků z řad vědců, podnikatelů a generálů. Terra Invicta se přitom neodehrává pouze na Zemi, k hraní vám bude k dispozici celá Sluneční soustava se svými planetami a měsíci, kde si budete moct stavět třeba těžební kolonie.

Mimo meziplanetárních lodí tvůrci slibují i letecké bitvy těsně nad povrchem planet, ať už proti ostatním lidem, tak i proti mimozemšťanům. I stavba vesmírných základen vypadá poměrně detailně, autoři se ale shodují na tom, že dokončení hry ještě nějaký čas potrvá. Kromě času k němu budou potřeba taky peníze a čtyři roky slibovanou kampaň na Kickstarteru máte prý očekávat v blízké době.

Nejnovější články